Štvorpodlažná budova je situovaná uprostred parku s hlavným prístupom z nádvoria v tvare U. Veľký dôraz pri navrhovaní bol kladený na bezbariérovosť, ktorú klienti ocenia vo všetkých priestoroch. Podlažia sú dostupné dvoma osobnými a dvoma nákladnými výťahmi spolu s tromi schodiskami. Priestor podlažia rozdeľuje komunikačná chodba na severnú a južnú. Pavilóny sú oddelené dvermi s kontrolovaným prístupom cez bezdotykový kľúč.

Severnej časti dominujú na každom podlaží spoločenské miestnosti, ktoré slúžia v čase výdaja hlavných jedál aj ako jedálne. V pavilóne C je spoločenská miestnosť vysunutá do nádvoria presklennou fasádou s posedením pre lepší kontakt s vonkajším prostredím v horšom počasí aj pre imobilných klientov. Na severnej strane sa nachádzajú aj kuchynky pre klientov a zázemie pre opatrovateľský personál.

     

 

Izby s priamym výhľadom do parku sú prevažne na južnej strane. Priestranné riešenie so zalomením zachovávajú súkromie pre oboch spolubývajúcich. Jednotlivé miestnosti sú pre zlepšenie komfortu obyvateľov odhlučnené od ostatných izieb. Sociálne zariadenie je ako všetky priestory priestranné a bezbariérové vrátane sprchovacieho kúta. Podľa typu izby obsahuje okrem bežného zariadenia aj výlevku.

 

 Z celkového počtu 53 izieb je 7 jednolôžkových a 44 dvojlôžkových s výmerou 16 až 20 m2 obytnej plochy s toaletou veľkosti 4,5 až 6 m2. Pre intenzívnu starostlivosť sú k dispozícii dve trojlôžkové izby v blízkosti izby pre opatrovateľov.

Štandardné vybavenie zahŕňa polohovaciu posteľ, nočný stolík s lampou, šatníkovú skriňu, stôl, stoličku a kôš na odpadky. 

K dispozícii je pripojenie na TV, telefón, internet a možnosť monitorovania izby dohľadovým kamerovým systémom zo sesterskej izby.

 

Galéria ....